větší než obvykle ;)

Ahoj, kdo budete v Plzni už v pátek večer, jaké máte plány a vezmete mě a dve slečny do party?

A nebo já a dvě slečny vezmem někoho dalšího do party, ať už k posezení u piva nebo k návštěvě krabiček;)