Vianocne geopivo 4.12. v Baracnicke rychte

Ahojte, piva i darcekov chtivi kaceri a kacerky :wink: - na znamost sa dava, ze prazske Vianocne Geopivo 2007 (uz 4. rocnik) sa uskutocni v utorok 4.12. 2007 od 18.00 v Baracnicke rychte (v sale dolu) od 18.00, kapacita na sedenie 120 ludi. Viac podrobnosti ked bude listing - kazdopadne sa mozete tesit na Svijanske alebo Plzenske pivo podla chuti :slight_smile: