Videjko

Cau, mám tu jedno takový videjko co jsme natočili s naším geopartou :), sháníme hlasy protože jsem se do soutěže zapojili na poslední chvíli. Nalezneteho tady na této adrese http://www.twixace.cz/strihni-si-to/detail/?ci_id=31, budeme rádi když se Vám bude líbit a nějak pěkně nám ho ohodnotíte ;), bohužel soutěž končí dneska o půlnoci takže hlasujte co nejrychleji. Díky za pomoc.

pozn: 5 hvězdiček je max, známkuje se obráceně než ve škole :smiley: a ještě jedno díky.

lol neuveritelne sem se nasmal xd

  • snehurka vyvetrala a trpajzlici nemohli najit domecek xd xd xd

…a ma dobrou povahu;)

dej si tycinku … vubec neni otravena .D

tak davam taky petku :smiley: Fakt moc hezky

Dobrý, jsem se nasmál. Už jsem se lek, že jde o první video listingB)