vl@do první 100

Tak tu máme dalšího s počínající diagnózou.

Gratulace z Teplic do Teplic 

První stovka je moc pěkná meta, víme o čem je řeč [:P] Gratulujeme a ať se to pěkně načítá dál… [^]

Připojuji se ke gratulaci. [B]

     Také se připojuji ke gratulaci k té 100 .[Y] 

 

Profile for Petr-x