Tak tu máme dalšího s počínající diagnózou.
Gratulace z Teplic do Teplic
První stovka je moc pěkná meta, víme o čem je řeč [:P] Gratulujeme a ať se to pěkně načítá dál… [^]
bodlak
3
Připojuji se ke gratulaci. [B]
Petr-x
4
Také se připojuji ke gratulaci k té 100 .[Y]
