VlaJu #1000+

Tak napred nic a najednou skok pres tisicovou caru a o pekny kousek. Tak te vitam v pavilonu. At se ti tu libi a at te to bavi i nadale.

Taky gratuluji, tichá voda a najednou … Pavilon už je připraven.

To teda zírám.
Nějak jsem dlouho VlaJuovu statistiku nesledoval, ale na litr bych to rozhodně netipnul.
GRATULUJU! a děkuju za několik pěkných keší z tvojí výroby o tomto víkendu.

Skvela prace.Vitam v klubu a moc gratuluji.

Ne, odtud již není návratu. Kdo kraničku otevřel, prohlédnul, zalogoval, zaklapl a ukryl už 1000x, se nemůže vymlouvat, že jen tak náhodou zkouší, zda by ho to nebavilo B)

Keep caching! :wink: