Vlastivědná hra po Praze 4

Ahoj, ráda bych pozvala všechny pražské kačery mající kachňata do deseti let na vlastivědnou soutěž, kterou pořádáme 5. dubna. Jedná se o " poučnou" procházku minulostí i současností Prahy 4 a trasa vede, jen tak náhodou, i kolem několika tradicionálek. Pokud máte čas a zájem získat nějakou malou odměnu, sváču a trochu se poučit dejte mi vědět na můj služební email : [email protected], nejpozději do 4.4..
Na všechny se těším :slight_smile: Kumulína