Tak už mi Mobile Maker došel, vypadá tak, jak jsem si ho představoval. Logo jsem dělal v GIMPu a Inkscape a pospojoval to v online aplikaci pro návrh razítek na razitka.cz. A je celkem příjemně malé a hezky tiskne.
Děkujeme všem, kteří nám pomohli. Razítko už máme doma. Krásné…
Nakonec to dopadlo takto: dokud jsme posílali bitmapy přes on-line sbernu brnenskych vyroben, nikdo nam nechtel vyjit vstric. Jeden si stezoval na dpi, dalsi (no, vsichni) chteli predlohu ve vektorech.
Tak jsme dali na Klicnikovu radu, sbalili flashku a dosli si tam osobne. Hotovo bez problemu za deset minut. Ani jsem nemusel pouzít své osobní kouzlo… :o) Nechápeme ten rozdilny pristup. Internet? Jen krivky (pritom web na razitko.cz bitmapu schrousta). Osobne? Cokoli. Tim osobnim kouzlem to nebude.
To bude ted prerazitkovano
Ja o nem premyslel uz dele, ale nechtelo se mi to tahat v kapse, ale co jsem tady narazil na mobilemarker, musim ho mit.
Dotaz - nemate nekdo mapu CR (obrys) ve vektorech, idealne corel?
Jasne, bez razitka ani ranu. My, co se neumime poradne podepsat,bychom byli bez nej uplne odvareni:))))
Mapa CR je napriklad zde
Moc dekuji za odkaz, ja po ranu nestihal hledat.