Vlastní obrázek v Statistice / Signature

Ahoj, narazil jsem na to, že někteří mají ve svém “Stat baru” svůj vlastní obrázek - logo místo loga GC nebo Signal Froga. Jak se to tam dá dostat, to je docela pěkný… Díky za radu.

Statbar si muzes vytunit tady

http://www.devfolio.com/geocaching/statbar/index.aspx

 

Díky.

A jestli chces sve logo staci ho poslat provozovateli stranek on ho vlozi na stranky. [;)]

Právě že to jsem chtěl, už jsem to tam pročetl a hned jak se k tomu dostanu, pošlu mu ho :slight_smile: Díky za tipy..



Včera večer jsem nějak nemohl pobrat, na co se ptáte, když už to máte.. :slight_smile: Teď ráno, po zobrazení zdrojového kódu této stránky mi to došlo.. :slight_smile:

Devfolio? Jde to i jinak. Návod na vlastní statusbar.

Hezké, někdy to testnu :smiley:

Jinak gratulace ke včerejšímu FTF, taky jste mohli počkat a pokecat :wink:

My byli tak v šoku, že jsme nasedli a mlčky odjeli domů a celou cestu se ohlíželi, jestli nás někdo nechce o to prvenství obrat :wink:

A my zase v škou z toho, že nás nepředběhl Bikocom, ale vy :smiley:

Tohle si už můžete pořešit přes PM, mail, ICQ,… a vraťte se k tématu. Díky.

Páárdooon, nechal jsem se unést :stuck_out_tongue:

K tématu: Jak velký má být (rozměry) ten obrázek, který se má poslat. Našel jsem rozměry pozadí, ale obrázku nee, je tam je maximální velikost…

eLKa: Mohl bys prosím popsat víc polopatističtější návod ? Pokud to dobře chápu, tak je to php script, který jsem si umístil na server, ale nevím jak z něj dostat ten finální png soubor.

skript ten obrázek generuje přímo na výstup (poslední dva řádky).

Je to jednoduché. Skript si dáš na server a když ho zkusíš spustit, vygeneruje ti PNG obrázek. Zkus kliknout tady.

Použití kdekoli pak je toto:

<img src="tady bude adresa toho skriptu" />

tedy v mém případě takto:

<img src="http://geo.elka.cz/geostat.php&quot; />

Děkuji, nakonec jsem to po vysvětlení některých konstant pochopil a předělal k obrazu svému.

Takový lehký dotaz - jak tam dám svůj účet. Mě to pořád dělá statistiky to ho Rangera. :expressionless: :slight_smile:

do téhle kolonky : Your statbar image URL: dáš adresu svého profilu na GC.com

Z toho si nic nedělej, mě to zobrazuje nuly :slight_smile:
Kontrola tady

Proto jsem si vyrobil své řešení (viz výše).

díky moc… ale stejne mi to nejede :frowning: