Gratulujeme bezvadnemu brnenskemu tymu. Uz se na vas na Vyskove tesime. ![]()
Osmset dušiček pod pokličkami vodnických hrníčků, to je super !!! Na topole podle skal, vodníkům jsem zatleskal. Ať se daří i nadále.
Posíláme gratulaci z Rájce-Jestřebí. Třeba se zase někde potkáme na koncertě..:D:D