Náš kolega a vlastně geo-profík
slaví krásnou kulatou první stovku! Gratulujeme!!!
Tak to mu patří velká gratulace!!! Prvni stovka je nejhezčí kulatina :))). At se ti daří jako do teď.
Gratuluji za celý team!![]()
Stovka jen jedna a z vlastní nedávné zkušenosti vím, že je to moc pěkný pocit!![]()
Ať se daří dál!
Také gratuluji. A neboj budou další, po 100 se to málo koho pustí. Ta diagnoza je nezvratná:))
Vitam mezi geopostizenymi!
Taky moc gratuluji a preji hodne dalsich peknych chvil s touhle bezva zabavou.
Gratuluji též! První stovka je vždy ta nejlepší a nezapomíná se na ni. A za blahopřání rozhodně stojí!
Pak už je to jen rutina… ![]()
gratulujem Vojta :))) len aby Ta manzelka dalej pustala pri tom tempe na cache :)))
Dekuji vam vsem za projevenou soustrast. A ted vazne: dekuji Velkemu magovi Samanovi a Petulce, ze me s rodinkou vzal na jeho ± 600 kesi Drahan. Tam nas seznamil s geocachingem. Diky i drevokocorovi, ze me neodradil od nakupu nejlevnejsi GPSky, funkuje dobre. Dekuji vam vsem, ze zakladate pekne kese. Ale to psali uz prede mnou mnozi stovkari, dvoustovkari, tristovkari, ctyrstovkari, petistovkari, myslim ze i sest a sedmistovkari a osmistovkar urcite taky. Takze diky, a at to slape i vam vsem. vojrou
Ať se ti geocaching nikdy nestane honbou za maximálním počtem logů, ale stále jen inteligentní zábavou. Blahopřeji