Při návštěvě GC13JYD jsem měl starší listing a netuše, že je disablovaná jsem po chvíli hledání ve správné skrýši krabičku našel a zalogoval nález. Teprve při registraci jsem nevěřil svým očím, že údajně krabička zmizela a ani autor ji nenašel a tudíž ji disabloval. Oznamuji tímto, že je na místě, ve správném úkrytu a neměl by být problém ji nalézt, místo je geotypické a vlastní úkryt je až moc zřetelný. Ani po výzvě mailem se autor neozývá, asi je někde na prázdninách. Myslím, že v tomto případě není potřebné čekat až keš uvolní, a lze ji navštěvovat.
Autor je momentálně na táboře (o skutečnosti, že je cache na svém místě ví) a starání se o záležitosti jeho cachí připadlo na mě.
Pokusím se kontaktovat haggaea, aby ji enabloval.
Enablovano z Moskvy, na gc.com a gc.cz se odtud dostanu, s mailem a icq to je horsi, k tomu mam pristup jen po vecerech.