VSA # 1600

Bila Astra vytrvale frci vpred… Vitku gratulace k dalsi stovce nalezenych pixlicek, to byl fofrik. Tak at Te to bavi jak doposud, at mas na hledani klidek a hlavne,at uz se konecne dostanes na nejakou dlooouhou prirodni multinku :wink:
P.S. Ve ctvrtek nech Astru v garazi,at to muzem jednou zapit!

Take gratuluju, at ti to lovi dal. Dnesni caching byl super…

Helemese, VSA, ten klučina s lopatkou na zádech, ten se nezdá!! Rád jsem Tě poznal zrovna v Lužičkách a přeju dobré lovy!! Snad zase někdy společně! Spužva

At te astra v hledani novych pikslicek stale vozi a ostatnim naznaci ze jsou opet bez sance.:):slight_smile:

Vitku gratulace an nase Pardubicke predmesti. Doufam ze dorazis k nam do mesta abychom to zapili.

Vito velka gratulace…

Ty jo, to se nedá stíhat…už zase nějaký kulatý číslo…to je teda tempo :D. Gratulujeme a ve čtvrtek naviděnou.

Taky gratulace, koukam ze Astra pekne jede :smiley:

Tak hola pane, gratulace z Brna tak at ti to šlape :wink: