Bila Astra vytrvale frci vpred… Vitku gratulace k dalsi stovce nalezenych pixlicek, to byl fofrik. Tak at Te to bavi jak doposud, at mas na hledani klidek a hlavne,at uz se konecne dostanes na nejakou dlooouhou prirodni multinku ![]()
P.S. Ve ctvrtek nech Astru v garazi,at to muzem jednou zapit!
Take gratuluju, at ti to lovi dal. Dnesni caching byl super…
Helemese, VSA, ten klučina s lopatkou na zádech, ten se nezdá!! Rád jsem Tě poznal zrovna v Lužičkách a přeju dobré lovy!! Snad zase někdy společně! Spužva
At te astra v hledani novych pikslicek stale vozi a ostatnim naznaci ze jsou opet bez sance.:)![]()
Vitku gratulace an nase Pardubicke predmesti. Doufam ze dorazis k nam do mesta abychom to zapili.
Vito velka gratulace…
Ty jo, to se nedá stíhat…už zase nějaký kulatý číslo…to je teda tempo :D. Gratulujeme a ve čtvrtek naviděnou.
Taky gratulace, koukam ze Astra pekne jede ![]()
Tak hola pane, gratulace z Brna tak at ti to šlape ![]()