VSA 400

Vítku, ty teda jedeš. Velká gratulace od celého našeho týmu! A piš i nadále takové skvělé logy jako doposud.

M@x se připojuje s gratulací !!! a pozor na pasti [:P] při nočních odlovech!

Pekne cislo a dalsi uz na dohled !! Gratuluji a at se dari i nadale.

Bylo potřeba tě trochu popohnat, ale koukám že teď už jedeš jako drak. Do dalšího kila Ti přeju hodně štěstí.

Vitku, i ja jeste touhle cestou gratuluju a at se dari nocni lovy stejne dobre a at uz neslapes do tech supermin !!!

Take gratuluji jak k peknemu jubileu, tak dodatecne i k FTF u me cache ve Vysokem Myte na namesti. Je videt, ze i nas jeste nedavno cache-zapomenuty vychodocesky geo-kraj se probouzi k zivotu, i zde FTF nadeje uz mizeji radove v hodinach a ne ve dnech [:)]

I já přidávám gratulaci ke kulatému čísílku a přeju hodně energie do toho pětikila! [;)]

H+

ÁAAAAA koukám, že bílá Astra přeřadila na vyšší rychlostní stupeň a jede jak namydlená! Tak ať Ti to Vítku fofří i v těch závějích. Gratuluju a těším se na další společnou misi.