Vítku, ty teda jedeš. Velká gratulace od celého našeho týmu! A piš i nadále takové skvělé logy jako doposud.
M@x se připojuje s gratulací !!! a pozor na pasti [:P] při nočních odlovech!
Pekne cislo a dalsi uz na dohled !! Gratuluji a at se dari i nadale.
Bylo potřeba tě trochu popohnat, ale koukám že teď už jedeš jako drak. Do dalšího kila Ti přeju hodně štěstí.
Vitku, i ja jeste touhle cestou gratuluju a at se dari nocni lovy stejne dobre a at uz neslapes do tech supermin !!!
Take gratuluji jak k peknemu jubileu, tak dodatecne i k FTF u me cache ve Vysokem Myte na namesti. Je videt, ze i nas jeste nedavno cache-zapomenuty vychodocesky geo-kraj se probouzi k zivotu, i zde FTF nadeje uz mizeji radove v hodinach a ne ve dnech [:)]
I já přidávám gratulaci ke kulatému čísílku a přeju hodně energie do toho pětikila! [;)]
H+
ÁAAAAA koukám, že bílá Astra přeřadila na vyšší rychlostní stupeň a jede jak namydlená! Tak ať Ti to Vítku fofří i v těch závějích. Gratuluju a těším se na další společnou misi.