Vítku, blahopřeju! Už jsi na půl cesty ke čtyřmístnému skóre! Do dalších lovů přeju hodně štěstí.
Vitku, veeeelka gratulace i ode mne !!!
Gratulujem k [B]
[:)]
Vítku, Ty máš snad raketový pohon, ne??? Vždyť jsem Ti nedávno gratulovala ke čtyřstovce… tak jen tak dál. Moc gratuluju, ať se daří !
To je krasne cislo, pri kterem se bukuje postel v kacerkem pavilonu pro zavislaky u nas v Bohnicich. Moc gratuluji a at to slape dal bez chybicky.
Vítku, super skóre - jen trénuj hledání kešek, ať to Astra Team na geomaratonu všem natře!! [;)]
Gratulace k pětikilu… Počítám, že těch x-stovkových gratulací během sezóny ještě pár proběhne!! [:D]
H+
Vítku gratulace. Bílá astra se stává pomalu postrachem… Tak nabrousit lopatku a hurá…
Lopatce, bile Astre a Vitkovi zvlast trikrat hura !!! Moc moc gratulujuuu, jen tak dal !!
Koukám, že další oběť Doktorovy geonákazy [:D] Gratuluju v polovině a přeju spoustu dalších pekných zastávek před velkým pupendem [Y]
Diky vsem za prani. Nakazeny uplne nejsem, ale obcas k tomu mam hooodne blizko ![]()