Nezvyknem sa velmi zapajat do blahozelacich vlakien, nakolko malokoho poznam osobne. Cmuchal mi vsak pred rokom svojou bicyklovou skrysou vlastne pripravil program minuly rok na GeoBurcaku, navyse svoje jubileum zavrsil u nas v Bratislave. Tak si dovolim zazelat mnoho peknych nalezov aj v buducnosti:)
Blahoprejeme Jardo! Netrvalo to ani moc dlouho! At se darí v dalsím hledání…!
M + 3
at ti to cmucha dal jeste lip nez ted
Jardo, srdecne gratulujeme a dekujeme za tve skvele kese na Palave. At ti to stale dobre cmucha.
Taktéž blahopřeji a přeji mnoho zdaru v příštích stovkách.
Gratuluju k vyroci a predavam blahoprani i od Dracice pro “prdleho strejdu” :o)))
Tak Jarda se mi toulal par tydnu po svete a tak duo Slajz & Tucek odpocivalo. No a vida jako jeden poslednich zjistuji, ze se Cmuchal propracoval za dalsi metu. Toz velka gratulace a jedeme dal !!!
Tedy Ty jedes! Gratuluju, Asteris
Na Pálavu se vypravím ještě jednou, zůstalo mi tam pár Tvých keší, budou jistě tak pěkné jako Stolová hora. Tak díky za ně a gratuluji.
[quote]
Blahozelame k dosiahnutej okruhline ![]()
cmuchi cmuch
Gratulujem :)))
cmuchi cmuch
Gratulujem :)))
Blahopřejeme a přejeme mnoho pohody a úspěchů do dalších stovek. Těšíme se na brzké setkání na “domácí” půdě.
Pekne, moc pekne. Jen tak dal!
To to letí.. Vzpomínám na kulatiny s Veverkou. Gratuluji.
i kdepak, ja jsem nepochybne poslednejsi, uplne mi to uniklo.
gratulujeme.