Vypadá to, jako kdyby si dal někdo Styx pozpátku....

http://www.novinky.cz/clanek/140099-zachranari-v-praze-patraji-po-zene-kterou-botic-strhnul-do-podzemi.html

Tak alespoň se bude moct (snad tedy) chlubit že má keš s T:5 a D:5…

S toho dle bych si legraci zrovna nedělal.Ta žena to možná zaplatila životem.Zrovna jsem se chystal s partou geokamarádů na odlov Styxu,ale radši jsme to odložili. :frowning: