Tak alespoň se bude moct (snad tedy) chlubit že má keš s T:5 a D:5…
S toho dle bych si legraci zrovna nedělal.Ta žena to možná zaplatila životem.Zrovna jsem se chystal s partou geokamarádů na odlov Styxu,ale radši jsme to odložili. ![]()
Tak alespoň se bude moct (snad tedy) chlubit že má keš s T:5 a D:5…
S toho dle bych si legraci zrovna nedělal.Ta žena to možná zaplatila životem.Zrovna jsem se chystal s partou geokamarádů na odlov Styxu,ale radši jsme to odložili. ![]()