Než jsem zalogoval vyzvednutí [tb]TB19AQ9[/tb] z [cache]GCN8VN[/cache] a uložení do [cache]GCNM8M[/cache], tak jiný "kačer" vyzvednul [tb]TB19AQ9[/tb] z [cache]GCNM8M[/cache] a jeho nové uložení zalogoval.
Já už jsem potom neměl možnost ho vyzvednout z [cache]GCN8VN[/cache] a uložit.
Tak jsem požádal "kačera" aby smazal své logy u [tb]TB19AQ9[/tb].
Potom jsem [tb]TB19AQ9[/tb] zapsal, ale neměl jsem tam volbu " Retrieve from…" , ale jen "Grab it", tak jsem ji použil. A dále vložil (placed) do nové cache. Jenže výsledek byl takový, že v profilu [tb]TB19AQ9[/tb] byl pořád v mých rukou.
Tak jsem i já své logy o vyzvednutí a uložení [tb]TB19AQ9[/tb] smazal, ale podle profilu TB (i mého profilu) je stále v mých rukou, nic se nezměnilo.
Poradí někdo co stím?
Ať ten, kdo ho skutečně má zkusí "grabbed" od tebe.
Dobře, ale jak já zapíšu jeho nalezení?
Mám jen možnosti: Write note a Discovered it.
Těžko říct, když se to takhle nestandardně chová. Asi bych zvolil Write note, kde bych to nějak stručně vysvětlil a ten nález bych holt oželel :-). Fakt nevím.
Nevím co řešíš, tak dej Discovered It tj. viděl jsem a dostaneš ho do statistik a je to.
No to sme ted resili taky. Vyzvedl sem TB a doma sem zjistil ze je logovany v jine kesi nez ze ktere sem ho bral. Myslel sem ze to je chyba a ze ten co ho tam daval se upsal protoze behem toho stejneho dne dal i tu druhou kes. Nakonec se samozrejme ukazalo ze jsem byl zbrkly a nekdo ho poponesl ale nestihl predemnou zalogovat. Vyresilo se to nakonec tak ze jsem ho dropnul zpatky do te kese ze ktere jsem ho grabnul - tim mi zmizel z item listu, ten co ho poponesl to zalogoval a ja ho pak retrievnul z te spravne kese. Nakonec sem pomazal ty prebytecny Drop it a Grab it logy.
Discover je na to asi nejlepší možnost…
Osobně si myslím, že došlo jen k tomu, že jsi vlastně "grabnul" TBčko jinému kačerovi, po té co tě předběhl ve vyzvednutí, což je vcelku v pořádku, stačilo dát pouze "discovered" a tím by už zůstal v jeho rukou, ale to je teď celkem jedno. Rozhodně smazáním logů o vyzvednutí se nic nezmění.
Nyní jsou dvě možnosti. Buď se domluvit s tím, co ho zrovna má usebe, aby si ho znovu od tebe "grabnul" nebo počkat až TBčko najde někdo další v kešce a ten nejspíše při pokusu o vyzvednutí použije "grab" protože jinak mu to vyzvednout nedovolí. Případně napiš note s vysvětlením aby další nálezce zbytečně nečekal v domění, že jsi ho zapomněl vložit.
Jinak se to stvává poměrně často, hlavně když nejsi déle u netu a tb vyjmeš a vložíš dříve než se k němu dostaneš.
malcor napsal/a:
Vyresilo se to nakonec tak ze jsem ho dropnul zpatky do te kese ze ktere jsem ho grabnul - tim mi zmizel z item listu, ten co ho poponesl to zalogoval a ja ho pak retrievnul z te spravne kese. Nakonec sem pomazal ty prebytecny Drop it a Grab it logy.
Tak je vyřešeno přesně tak jak psal malcor, díky.
Původně jsem také použil "discovered", ale majiteli TB se to nelíbilo, tak jsem to smazal, ale zůstal mi ve vlasnicví.
To se nakonec vyřešilo tak, že jsem ho musel uložit do keše ze které jsem ho poprvé vyzved. Potom už normálně grabnul a dal no nové keše a to prní uložení smazal.