Zvažuji zkusit výrobu malé routovatelné mapy pouze z cest a vytvářím si .plt soubory jejich průběhu.
Není mi ale jasné, jak postupovat při dotyku a křížení cest.
Jaká další data a jak si ješte musím připravit, kromě průběhu požadovaných cest?
Zvažuji zkusit výrobu malé routovatelné mapy pouze z cest a vytvářím si .plt soubory jejich průběhu.
Není mi ale jasné, jak postupovat při dotyku a křížení cest.
Jaká další data a jak si ješte musím připravit, kromě průběhu požadovaných cest?
Asi bych se podival na stranu programu cGpsmapper, tam nejake takove povidani je, je i konference k tomuto programu a tvorbe routovacich map. Je to ale ve verzi ktera umoznuje kompilovat routujici mapy dost drahy program a ani jinak to neni moc jednoduche. Ja osobne bych radsi rubal uhli nez delat routovatelnou mapu :-).
Nasel jsem link na tu konferu : Your privacy choices
ja se pokousel delat routovatelnou mapu tez, pomoci demo verze cgpsmapperu personal, pote co jsem odstranil vsechny syntakticke chyby a chyby integrity se mi sice mapu podarilo zkompilovat - v mapsource jsem ji ale neotevrel. (resp. MS spadnul)… mapa ale mozna mela vic nez deklarovanych 2000 routovacich bodu
2000 routovacích bodů je omezení demoverze cgpsmapperu?
Předpokládám, že routovací bod je křižovatka, kde se dá odbočit …
No na otestování by to mohlo stačit …
ne to je omezeni verze Personal… Demo personalu ma vsecky funkce jako full personal, jen je limitovano 30 dnama a pridava do vysledny mapy mesto “CREATED BY UNREGISTERED CGPSMAPPER”
Mi se cizí routovatelné mapy do MS podařilo nainstalovat, ale MS vždy spadnul při vytváření trasy. Asi to funguje jen v gps která je mnohem blbuvzdornější , kdo ví.
Funguje to i v MS, Jsem byl zvědavý, za jak dlouho a kdo na to přijde :-)). Asi tam mas nejakou logickou chybu.
(pro ty, kdo to chteji vedet ode mne - ja to nevim. Je to jen reakce na vlakno customizace map)
Ty žárlíš, viď? ![]()
, ne, ja to taky nactu a vyzkousim. Jsem rad, ze nas nekdo nasmeroval. A jsem rad, ze se to nezvrhlo v zadny flame. 50V3 tim uzuz hrozilo, ale udrzelo se ve vcelku rozumnych mezich. Budeme se vsichni tesit na novinky picodasu, moznosti ruznych zobrazeni, … a hodne nalezenych a zalozenych peknych pokladu.
Přesně tak jsem to myslel, že naťuknu a uvidím, jestli se někdo chytne. Proč pořád jen něco vysvětlovat, že? ![]()
Soukromníci ![]()
Ale takhle daleko já ještě nejsem, zkusím najít nějaký routovaco-mapový tutoriál ![]()