Vysvětlete význam svého nicku :-)

Můj nick měl být danny, protože já jsem Dan, jenže ten už existoval tak jsem přidal X a dannyx.:slight_smile:

Hehe, ma cenu neco dodavat k tomu obrazku vlevo? :smiley: myslim ze to je jasne a po rozpadu/rozlozeni NektarBrothers bylo jasne jake jmeno si vezmu :smiley: slo jen o to vhodne nakombinovat slova tak abych se vesel do volne prezdivky :smiley:

BBS byly fajn :smiley: pekne pokecat a na konci mesice se divat na ucet za telefon s vyvalenejma ocima :smiley:

Přezdívek jsem už měl mnoho, někdy vycházely z náhlých okolností, někdy to byly pouhé složeniny hlásek. [color=red]-----Arthur.Dent-----[/color] je jedna z postav knihy od Douglase Adamse "Stopařův průvodce galaxií". S postavou jsem se bytostně spojijil a teď už ani nevím, kde končím já a kde začíná on. prostě schíza jak má být. Tento nick používám už od doby raného internetu. V této chvíli používám v GC tento nick jako teamový. A někteří nejbližší přátelé už mé předražené polovičce říkájí Dentová.

P.S.:A opravdu to nemá nic společného se zubařinou

P.S.:[color=red]NEPROPADEJTE PANICE[/color]

Jednoduché… První dvě písmena z příjmení a jedno z jména. Dodržuji velká/malá pímena, protože nic s těmi šupinatými zvířátky nemám společného. A 601? Je jen jediný legendární vůz honosící se tímto číselným označením :slight_smile:

Na význam mého nicku se na eventech a podobně vždycky někdo ptá.Takže neci je moje přezdívka už ze základky ,poněvač se jmenuju Nečas a XZY ,protože mám dojem ,že nick neci už existoval a já k němu chtěl připsat pár posledních písmen abecedy ale nějak sem měl přepnutou klávesnici takže Y je prohozený za Z a obráceně :D.

Na Liane "Milda" … ale uz ho tam nenajdes… po tom co se zmenily pomery a spravu prevzala soukroma firma jsem poslal coSysOpa dohaje kvuli jeho priblblym kecum a on mi to vratil killnutim nicku… :@ jinak jako "Milda" mam za sebou i nejakou tu session… B)
Takze na Liane ted jen jako neaktivni ctenar "Slamak" .. :wink:

Tak já o svém nicku psal už zde:
http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=3&thread_id=6061&sort=&rowstart=80
a lide se na to občas ptají, tak alespoň odkazuji kde hledat :smiley:

Je to jednoduché, jmenuji se Tonda, změnil jsem na Toncek, protože mi tak říkalo pár kamarádů a protože tenhle nick již existoval, přidal jsem číslo, což vystihovalo číslo prodejny VF, kde pracuji:)

Tak naše přezdívka vznikala nějaký ten čas. Já osobně používám přezdívku mirda.hardy (zkráceně hardy) a tak se i představuju. Ale GC jsme začali dělat spolu s mojí ženou a tak jsme museli volit týmovou přezdívku. Vzhledem k tomu, že vlastníme chovatelskou stanici krátkosrstých kolií, bylo to snadné. ELENOR je složenina našich prvních "ženských" v rodině. EL - Eliška (naše dcera) EN - Enynka (Ankara Bila Kaífa - naše první kolie) OR - Orynka (Orchidea Anci AKBO-Parchovany - naše první čubina) a protože jsme chtěli být světoví, tak tam přibilo i patriotické BOHEMIA :wink: a název je na světě.

www.bohemia-elenor.cz

P.S. náš avatar je naše druhá krátkosrstá kolie Artemis of bohemia balada (Týnka) - ta se do názvu nedostala, protože k nám přišla přesně v momentě, kdy jsme odeslali na ČMKU seznam s názvy stanic.

Je, Marti, konecne znam vyznam nicku, se kterym jiz nekolik let komunikujeme :-). Pozdravuj Zdencu - Dentovou a nekdy se zastavte :-). ;):slight_smile:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Šamanismus#.C5.A0aman

Ako podporne prostriedky pouzivam pivo /ale nielen/ :smiley:

Všichni mají nějaký skrytý význam a já mám jenom blbou přezdívku :(:slight_smile: Moje příjmení je Kocmánek a z toho se tak hezky zkrátilo Kocin. Ale dneska už se mi říká spíš Kocmoš (případně "sh" na konci ;))

označuje „kouzelníka“ či „medicinmana“, který je schopen dostat se do extáze a do spojení s nejčastěji nadpřirozenou bytostí.
… a pak mu to nemá jít i s vypnutou GPSkou :D:DB)

Sakra, já myslel, že se tak všichni jmenujete :smiley:

No, furt se člověk musí učit …

Tak abych se taky připojil. RYS - zdnánlivě jednoduché. Ano přezdívku jsem dostal po tomto zvířeti, neboť v dávných dobách mého mládí jsem všechny okolo udivoval tím, jak dobře a hlavně daleko vidím - tak to bohužel již není pravda, ale zůstalo mi to. Při registraci se ale vyskytl problém, tento nick už byl zadaný. Tedy co naplat a tak jsem připojil ještě přídomek, kde se momentálně na trvalo vyskytuji - tedy u Javořice. A ejhle Rys Javorice byl na světě a světe div se prošel i registrací.

Jave - prvni dve pismenka z jmena a prijmeni :slight_smile:
Kiwi Team - kdyz jsme se s pritelkyni rozhodovali jak se budeme jmenovat, mel jsem na sobe svoji kiwi mikinu a cca dva roky nosim na krku privesek s ptakem kiwi.. byla to jedna z prvnich veci, co jsme pri vymysleni jmena meli v zornem poli, a nazev nas okamzite nadchl natolik, ze nebylo co resit :slight_smile:

U nás je to jednoduché, já jsem Michal a můj syn (5let) je Dominik a je to. MICHALaDOMCA
Ale poslední dobou se přidává k hledání manželka tak budu muset hledat nějaký team.:o

Cinca je moje přezdívka od základky.A světe div se,někdo s takovým nickem už na GC.com je !? TAk jsme si tam přidali rok,kdy jsme začali hledat :wink:

Už je to let co jsem se na školním výletě protáhl do autobusu malým okénkem "větračkou" jako ještěrka a někdo ze spolužáků viděl předtím pořad o ještěrkách v TV a scink je ještěrka … .

myslím, že některý nicky nepotřebujou vysvětlení…:slight_smile: