Vzkaz pro Mokrou partu

Mám JI, ale mít tak 92kg nebo alespoň razítko, nakonec i ta samolepka by byla dobrá. Teda jestli si to pamatujete…

Těšíme se na další povedenou akci.

Moharela & spol.

ps. Shappa je hovawart

gratulace, cache watchuju, jsem se v noci divil kdyz mi prisel mail, ze found. :)))))

no, to si nepamatam, ale pamatam si, co sme robili s georazitkami :)))

No jeste zes to nevzal z gruntu znova z Tynce. Tak gratulace. Ale ja do toho z jara musim nanovo, vsechny indicie jsem omylem vymazal z GPS.

A dik za ty podareny fotky…

aha uz mi to Vlada vysvetlil, takze velka GRATULACIA :))), ale dufam, ze do toho na jar pojdes znova s nami :slight_smile:

[quote]

<

Tak já taky gratuluju! To jsem si mohla myslet, že ti to nedá spát…

Takže taky gratulace, to by mě teda ve snu nenapadlo. V záloze je ještě premie FTF, kterou jsem sliboval při první akci a pak na ní nedošlo. Bál jsem se aby to někdo neukrad a co kdyby už začlo mrznout.donesu to někdy příště a pak to společně vypijem!

hm, Felly a co takto radsej setrit si jatra? Aby si nam zase neprespal celu hospodu :0)))

No tak jsen si na pět minut zdřímnul-to se pak někdy protáhne i na dvě hodiny.