Wav 1900

Posledni zastavka pred vytouzenou metou. Gratulujeme. Jen tak dal.:slight_smile:

Poslední kilo k dalšímu miléniu. Báječně Vláďo, blahopřejeme.

To uz je dalsi stovka??? :o Gratulaceeee :wink: !

Opravdu obrovské číslo!! Kdybych chtěla demonstrovat jeho velikost, napadlo mě, že kdybychom ke každé ulovené krabičce přiřadili jeden rok našeho letopočtu, začínal bys v roce nula, kdy v Římě vládl Tiberius, Ježíš Kristus měl šest let a Seneca čtyři a Celsus psal svůj medicínský spis, a teď bys byl v období po r. 1900, kdy v USA vládl Roosevelt, v Evropě se schylovalo k první světové válce a v Rusku co nevidět spustí Aurora. Skutečně velmi dlouhá doba. Ale nechme minulosti, Ty honem pospíchej nejen do současnosti, ale směle i do budoucnosti!

Gratuluju! Ale přibrzdi trochu, jsem tě chtěl dohnat…:wink:

Gratuluju! Dvoutisícovka už je na dohled!;)B)

2000 na dohled? Ne, ne já to vidím na tajemnou Found "dvacítku" s hlubokými kukadly místo těch posledních dvou nul, která s ladným pohozením boků nacvaká Vláďovi do GPS-ky souřadnice příští keše z té další tisícovky a přibere k tomu svou mladší Hidden kamarádku které bude již pomalu taky báječných dvacet (vím to). … blahopřání z pod Hostýna a dík za všechno.

Taky se přidávám ke gratulacím!!!

[color=blue]:o Co dodat…? Snad jen gratulujeme.

A nenech se tou dvacítkou zbytečně stresovat :stuck_out_tongue:

Ivo a tým[/color]

Je pěkné se na něco těšit, třeba na 2000. Gratuluji.

Teda už se to blíží. Skvělé! Blahopřeji! (Sice to moc kulatý není, alespoň ne tak hezky, jako 2048, ale i tak je to hezký číslo.)

kurna 2 litry za rohem :smiley: to bude palba, dej vedet!

Velka gratulace!