Vláďo, bereš to hákem, moc gratuluju !!!
Taky gratuluju a přeju, ať ti to takhle pěkně šlape dál!
Děkuji všem za přání (skutečně to potěší),
tenhle začátek šel opravdu rychle (cca 70ks/měsíc). Počítám že už to tak rychle nepůjde(nejsme v Praze). Ovšem jak sami víte po nějaké době okolí prořídne, a začne to opravdu žrát čas a potažmo peníze. Znám však i dražší koníčky.
Tohle je moc dobrej koníček a i zde platí, že kdo si hraje nezlobi. Každopádně můžu slíbit, že o FTF budu bojovat i nadále.
Vláďa
Taky gratuluju a neboj na mapě ti jich ještě hodne zbylo, zatím
s tvou rychlostí. A pak hurá do Eu.
Už jsem Ti sice Vláďo gratuloval přes telefon, ale tady je to takové oficiální. 300 ještě do Vánoc křapneš ne
?
Nějak jsem to přehlídl, takže pozdě ale přece. Gratulujeme, potvrzuje se to, co jsme psali, když jsi zdolal stovku: pánové v čele statistik se třesou o své pozice. Jen tak dál…
Ivo a tým