...::: WAV 700 :::...

Tak už je tady 700, příští měsíc tam bude 800, takže Vláďo k té srpnové 1000 Ti moc gratulujeme [<:o)]

Připojuji se ke gratulaci GCS Teamu.

Škoda, že tady nejde zadat trvalý příkaz - co 3 týdny blahopřání WAVovi k další stovce...[;)] Vláďo, gratulujeme [D] a věříme, že do konce prázdnin bude i v Hranicích jeden milionář...[:D]

Blahopřejeme členu stříbrného Moravského CheckGeoCzech-teamu k dosažení významné mety a přejeme mnoho dalších úspěchů.

No s WAVem je to fakt těžké, sotva člověk pogratuluje, už aby gratuloval znovu. Navrhuji mu gratulovat po tisícovkách...:) Ale vážně - ať ti pořád šlape v takovém velkém stylu!

Gratulace z perníkova. Ať se i nadále daří…

No né!!! - nějak nám začíná natíkat do bot. MarekL nás předběhl, Dark je kousek, a ty se blížíš raketovým tempem. I když nás to lehce znepokojuje,neboť to svědčí o našem zahálení poslední dobou, tak moc gratulujeme!!! [:D][A]

Bodey, bodey, bodey… Koukám, že geonákaza se šíří rychle [:P]. Gratuluju a už se těším na výpad na Tvoje dálněvýchodní kešky [;)]

Gratulujeme, při tomto tempu si asi nachystáme univerzální gratulaci a budeme jenom doplňovat čísla (každé dva týdny [:P]???). 

Ať se daří!

Ke gratulaci se připojují i hledači pokladů z Přerova. Ať se daří [:D]

v&e 

 

Děkuji GeoKamarádům za gratulace[:D]

Sááááááááááááááááfra....   sedum kulí jako v Sarajevu !!!

Tož chvilku sa člověk nedívá... no jedeš jag tank. Tož ať máš furt přesnů mušku a jistů ruku! [B][B][B][B][B][B][B]