Skoda ze na geocaching.com byly zruzeny webcam cache a byly presunuty na waymarking.com. Kdo se v tom ma vyznat? Navic ten web je teprve beta tak zrovna ne 2x funguje
Podle me je to skoda a nechapu pro to od sebe oddelili. Jak to tak vypada tak nalezene cache na waymarking.com se nepocitaji do statistiky na geocaching.com
taky ty databaze mohli propojit kdyz uz to oddelili. ach jo. ![]()
A to jsem si zrovna jako geokaceri novacek rikal jakou vam udelam hezkou webcam cache a takhle jsem ji musel zalozit na wymarking.com coz me vubec ale vubec nepotesilo. ![]()