Wexicek #100

Gratuluji k 1. stovce, ale dal sis na cas nez ses z 99 prehoupl na celou cifru :smiley:
Doufam, ze to prijedes zapit v patek na VGP :slight_smile:

Gratuluji ke stovce [^]! A těší mě, že sis ji vyšetřil na Zelenou Bránu [Y].

Ahoj a taky gratulujeme. Jsem rad, ze jsme se mohli poznat osobne pri nedavnem FTF :wink: Tak at se ti dari i nadale a tesime se na dalsi pekne kesky.

Jo prvni stovka - taky si na ni pamatuji - ta je asi takova nejzazivnejsi. To uz mas za sebou ty tezke zacatky. Taky se tesim na tvoje dalsi kesky. Jen bych prosil aby jsi kolem nich stavel nejake silnicni zatarasy aby Marwil s geovozem nemel takovou vyhodu :-).

Gratulace, první stovka je super. Přeji plno dalších prima zážitků a doufám že se v pátek uvidíme..