Oznamuji dopředu všem, kdo chtějí dokončit sérii větrnných mlýnů, včetně bonusovky, tak ji nechám žít celou tak jak je do konce roku 2007. Po této době, pokud se nenajde někdo, kdo by některé vzdálenější keše byl ochoten adoptovat, myslím tím W-m Štípa, Kunkovice a Velké Těšany, sérii jako takovou ukončím, ale většina keší, kromě výše jmenovaných tří, zůstane dál a bonusová se pravděpodobně změní na regulár, nebo možná zůstane jako bonusová ke zbylým šesti. Ale to si ještě nechám projít hlavou.
Jejej, kolega, taky mám sérii větrných mlýnů, na Děčínsku [:D]
No mně už chybí jen bonusovka, takže až pojedu 2.7. do Jeseníků tak se pro ni určitě stavím.
Do konce roku tu bonusovku snad zvládnu ![]()