www.geocaching.com Server is too busy

Ještě že jdu na Pražské geopivo. :wink:

Dneska tam ani nechoď, hraje tam jako Šamanovo překvapení Hard-Core-satanisticko black-nu-metalová emo rock psycho kapela Vyvržená GPSka :smiley:

no mne se teda snazil saman nakukat, ze kapela je prej geopunkova. paba bici, dorci baskytara… behem kazdy pisnicky se rozlape nekolik large locklocku, rozmlati nekolik gpsek a na konci pry dojde k upaleni na hranici z logbooku. :smiley:
coz jsem mu prokouk, nejsem blbej, ne? paba je preci klavesak :smiley:

Tedy pravda něž k nám na Hanou něco dojde, tak to trvá a kolikrát ani nedojde. Dohoď link na mp3B)

Jak myslíš http://www.youtube.com/watch?v=SSiFASGKjBI&feature=PlayList&p=306F4A21A7C6AFBA&index=0&playnext=1

Ta erotická verze je lepší.B)

Když je lepší, tak sem dej odkaz, pro porovnání :smiley:

Je to tedy v tuc tuc provedení.http://www.youtube.com/watch?v=DeHIspyAtGs&feature=related
Edit: tohle je ale lepší.http://www.youtube.com/watch?v=4G3Ny7ACtqM&feature=related

Server is too busy.

už je tu zas :frowning:

Podle diskusí na gc.com to údajně souvisí s narůstajícími počty diskusí na regionálních serverech.

Groundspeak je pro kontrolu duplikuje u sebe a tím se zahlcuje server.

Uz to jede ..

Já bych to viděl na nějakou noční údržbu, protože se ty výpadky opakují okolo 14:00 - 15:00, což podle mě mají amíci tak 3:00 ráno.

Ne ne, můžou za to kačeři s hexenšusem… :smiley: