Gratuluji k největšímu jubileu života geocachera, přeju ať i nadále body přibývají [:)]
Tak po osobni gratulaci pridavam i tu elektronickou - at ti Dane ty kesky pribyvaji, a hlavne hodne energie v kopcich[:)]
Gratuluji k uzasne prvni mete.
Gratuluji k největšímu jubileu života geocachera, přeju ať i nadále body přibývají [:)]
Tak po osobni gratulaci pridavam i tu elektronickou - at ti Dane ty kesky pribyvaji, a hlavne hodne energie v kopcich[:)]
Gratuluji k uzasne prvni mete.