Xiro98 již o dva více ;-)

Gratuluji k největšímu jubileu života geocachera, přeju ať i nadále body přibývají [:)]

Tak po osobni gratulaci pridavam i tu elektronickou - at ti Dane ty kesky pribyvaji, a hlavne hodne energie v kopcich[:)]

Gratuluji k uzasne prvni mete.