Neuvěřitelné, co Ty dokážeš. Za necelý měsíc po Tvém boku šestnáctka zestárne o celý rok!!! Z toho plyne poučení: dámy po WAVově boku, pozor na progerii!!!
Wave tak at z te sedmanctky udelas osmnactku+ v pohode a s humorem. At te to dal bavi.
Cooo??? To jsi už zase dal další stovku??? To už chystáš coin na 2000, ne? Moc gratuluju a JEĎ! Naštěstí nejsem už dávno šestnáctka, tak se vedle Tebe fakt bát nebudu ![]()
Fíííha, tak rychle? Jak to děláš? Gratuluju!
Velka gratulace i od nas. To je teda tempo ![]()
Láďo fakt upřímě závidím, kde bereš tu energii a čas. ![]()
Gratulace ze Zlína budějovickohranické legendě.
Supr woe! Na léto z toho bude fajn dvacítka. Gratuluju. B)
Tez se pripojuju ke gratulaci ![]()
Jedes jak blesk ![]()
Vláďo Ty jedeš. Tak jeď !
Je hezké mít svůj cíl a o něco se snažit.
Gratuluji.
Jen tak dál! Gratuluji a už se těším až zdoláš dvoutisícovku!![]()
[color=blue]To tempo bere dech…:o Co dodat? Vláďo blahopřejeme a ať ti to pořád takhle šlape…
Ivo a tým[/color]