Z WAVovy šestnáctky už je sedmnáctka

Neuvěřitelné, co Ty dokážeš. Za necelý měsíc po Tvém boku šestnáctka zestárne o celý rok!!! Z toho plyne poučení: dámy po WAVově boku, pozor na progerii!!!

Wave tak at z te sedmanctky udelas osmnactku+ v pohode a s humorem. At te to dal bavi.

Cooo??? To jsi už zase dal další stovku??? To už chystáš coin na 2000, ne? Moc gratuluju a JEĎ! Naštěstí nejsem už dávno šestnáctka, tak se vedle Tebe fakt bát nebudu :smiley:

Fíííha, tak rychle? Jak to děláš? Gratuluju!

Velka gratulace i od nas. To je teda tempo :slight_smile:

Láďo fakt upřímě závidím, kde bereš tu energii a čas. :wink:
Gratulace ze Zlína budějovickohranické legendě.

Supr woe! Na léto z toho bude fajn dvacítka. Gratuluju. B)

Tez se pripojuju ke gratulaci :slight_smile:
Jedes jak blesk :smiley:

Vláďo Ty jedeš. Tak jeď !

Je hezké mít svůj cíl a o něco se snažit.
Gratuluji.

Jen tak dál! Gratuluji a už se těším až zdoláš dvoutisícovku!:wink:

[color=blue]To tempo bere dech…:o Co dodat? Vláďo blahopřejeme a ať ti to pořád takhle šlape…

Ivo a tým[/color]