Panebože chlape, prober se a čti, co ti kdo píše…!
a) Zakládáš celá vlákna diskuze kvůli otestování místo vložení příspěvku do testovacího vlákna (pískoviště).
b) Na otestování čehokoliv můžeš editovat jeden příspěvek furt dokola.
c) na testování podpisu stačí měnit podpis v nastavení…!
Tak už to své nesmyslné řádění prosím zastav…!
a ještě je drzý, psal jsem mu SZ už po druhém "testu"! A jede dál ![]()
Pokud dobře koukám, tak je to baba.
Doufám, že alespoň hezká…B)
Vzhled není jediný parametr.
Vzhledem k tomu, jak se chová, tak je asi fuk, jak vypadá …
Asi ňáká smažka?

test1
test2