zánik kešky

Zajímalo by mě, jestli vůbec něco jako zaniknutí kešky existuje. Pokud cache někdo odcizil, nebo se jinak ztratila, vytváří se znovu se stejným jménem?
Jde o to, že pokud někdo najde cache, zaloguje se a pár dní na to cache na místě není - jeho nález se počítá, ale mají možnost ostatní?
Musí se ztracená cache nahradit na stejném nebo jiném místě, ale pod stejným číslem? Nebo se může stát, že kdo kešku našel má vyhráno a po ztrátě už ostatní nemohou doplnit log.

Pokud odpovíte, že se tedy keška musí nahradit (opravit) pod stejným jménem a číslem, pak bych měl ještě 2 otázky: Musí se jednat o stejný typ cache jako byla předtím? A musí jí založit původní autor?

Děkuji.

P.S.: Žádná taková situace nenastala - jen mne to zajímá.

http://wiki.geocaching.cz/wiki/Archivace_cache :slight_smile:

stručná jasná výstižná odpověď - je mi trapně, že mě nenapadlo se tam mrknout - díky za odpověď

Není zač… :slight_smile: Zdravím geokolegu a přeji úspěšné geolovy. :slight_smile:

Buď rád :smiley: