Ackoliv to vypada, ze se u Geogetu nic nedeje, je to jen zdani. Ve skutecnosti uz delsi dobu probihaji postupne prace na predelani vnitrnosti, coz je takovy pulkrok ke Geogetu2.
Budte proto trpelivi, cilem je razantne zvednou uzitnou hodnotu i moznosti programu. Ale protoze se programovanim musim i zivit, veci nejdou tak rychle, jak bych si pral.
Koukal jsem na http://geoget.ararat.cz/doku.php/future.
Uz se tesim na ‘rozšíření dat o zemi původu každé geocache’ a množství ‘uživatelských polí k záznamu o geocache’