Děkujeme všem, kdož jste ji navšítívili, ale samotnému by mi bylo stydno, kdybych tam hnal něhoho dalšího. Boj s přírodou se vyhrát nedá ![]()
http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=2f78f3d9-fe55-4b0e-b222-6d36f0704532
Děkujeme všem, kdož jste ji navšítívili, ale samotnému by mi bylo stydno, kdybych tam hnal něhoho dalšího. Boj s přírodou se vyhrát nedá ![]()
http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=2f78f3d9-fe55-4b0e-b222-6d36f0704532