Zkušenost s Geocoinshop.de

Při čtení příspěvků o nákupu GC musíme také přispět.

V Geocoinshop.de jsme objednali mince a další vybavení, platba přes paypal. Vyexpedováno druhý den; nebýt České pošty, tak jsme vše měli do týdne. Takto jsme museli trochu řešit problém s doručením.
Zjišťovali jsme stav balíku přes obchod; odpověď do 1 dne s detailními informacemi a vším potřebným.
Strašně oceňujeme jejich přístup - vše opravdu super. A navíc - výber mincí, který aktualizují každý týden, je v porovnání s ČR nesrovnatelný!

muj nekolikaty nakup:

  • poprve se mi stalo, ze neco "vyskrtli" z objednavky - bylo to ve stavu "zluta", tak jsem to zkusil… proste uz ten coin nemeli.
  • nedodali jeden coin, prestoze byl na fakture i jsem ho zaplatil…
    na email reagovali behem dvou hodin, ze se omlouvaji a zbozi doposlou. Doposilany coin dorazil behem tri dnu!!!
  • pri objednavce v nedeli a platbe paypalem, mi zbozi dorazilo vzdycky ve stredu…
    kdyz to srovnam s obchodama v CZ, tak super!!!
    Nakupuju tam vlastne uz pravidelne.. :wink:

Osobně mám taky zkušenosti jen ty nejlepší!Zásilka víceméně blesková,novinky každý týden,mohu jen ajen doporučit!

Obchod je to super, rychlost je závratná a coiny velice pěkné.
Nikdy jsem neměl nutnost s nimi komunikovat, neboť vše bylo bez problémů, jenže kurz € oproti $ je přeci jiný a tak je výhodější nakupovat v USA, kde to vyjde levněji. :slight_smile: A třeba takový Coinsandpins.com jsou taky super a bezproblémový, ale to samé platí i o shop.geoswag.com.

Máme podobné zkušenosti. Široký výběr zboží, rychlé doručení, oproti našim geoshopům nižší ceny. Placeno přes Paypal.

Zkušenosti mám výborné, zboží dorazilo za pár dní, dobrý výběr mincí a ceny taky v pohodě. Jen je trošku vyšší poštovné, tak jestli něco chcete, přidejte se k hromadné objednávce http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=23&thread_id=9187.