Budu se cca za mesic mit chvilku cas ve Zline, rekneme tak 3-5 hodin, mohl by mi nekdo doporucit nejake doopravdy zajimave kese.
Zajimam se predevsim treba o nejakou multinu, ktera by mne provedla kolem zajimavych batovych zajimavosti, neco fotogenickeho a typicky zlinskeho. Ale zas rozumne, abys se z nadrazi nehnal na druhy konec mesta.
zkusim si pohledat Sumna mesta dil se Zlinem, kde alespon neco uvidim
Hmm me se libi spis veci kolem zlina - na okolnich kopcich.
Uprostred mesta jednoznacne [cache]GC10NR6[/cache] - uvidis tim skoro vsechno! Zajimava je i [cache]GC19CXV[/cache], casto navstevovana a bohuzel obcas take vykradena [cache]GC12DXR[/cache].
Jinak tam jsou kese zajimave spis lustenim, nez umistenim nebo provedenim. A dal od centra.
Kromě už zmíněného mrakodrapu [cache]GC10NR6[/cache] možná ještě
vila T. Bati [cache]GC118C1[/cache] (vila J. A. Bati [cache]GC13G10[/cache] je archivovaná),
zámek [cache]GC1179Q[/cache] s expozicí o Hanzelkovi a Zikmundovi,
biograf [cache]GC19CCG[/cache],
knihovna [cache]GC17W6R[/cache],
střední škola [cache]GC1G8QT[/cache].
[color=blue]Už jsem tam skoro rok nebyl, ale z toho, co tam mám odloveno jsou z 99% kvalitní a smysluplné keše. Takže má rada: nevybírej a lov, co ti přijde pod ruku…;)[/color]