Zlin

Budu se cca za mesic mit chvilku cas ve Zline, rekneme tak 3-5 hodin, mohl by mi nekdo doporucit nejake doopravdy zajimave kese.
Zajimam se predevsim treba o nejakou multinu, ktera by mne provedla kolem zajimavych batovych zajimavosti, neco fotogenickeho a typicky zlinskeho. Ale zas rozumne, abys se z nadrazi nehnal na druhy konec mesta.

zkusim si pohledat Sumna mesta dil se Zlinem, kde alespon neco uvidim

predem vsem dekuji

Ve Zlíně jsou skoro samé otazníky, ale kvalitní, takže začni luštit. Zlom vaz.

Hmm me se libi spis veci kolem zlina - na okolnich kopcich.
Uprostred mesta jednoznacne [cache]GC10NR6[/cache] - uvidis tim skoro vsechno! Zajimava je i [cache]GC19CXV[/cache], casto navstevovana a bohuzel obcas take vykradena [cache]GC12DXR[/cache].
Jinak tam jsou kese zajimave spis lustenim, nez umistenim nebo provedenim. A dal od centra.

Kromě už zmíněného mrakodrapu [cache]GC10NR6[/cache] možná ještě
vila T. Bati [cache]GC118C1[/cache] (vila J. A. Bati [cache]GC13G10[/cache] je archivovaná),
zámek [cache]GC1179Q[/cache] s expozicí o Hanzelkovi a Zikmundovi,
biograf [cache]GC19CCG[/cache],
knihovna [cache]GC17W6R[/cache],
střední škola [cache]GC1G8QT[/cache].

No z tech dalsich vetsina ok, ale [cache]GC1G8QT[/cache] bych teda nedoporucil nikomu nez kombajnerum.

[color=blue]Už jsem tam skoro rok nebyl, ale z toho, co tam mám odloveno jsou z 99% kvalitní a smysluplné keše. Takže má rada: nevybírej a lov, co ti přijde pod ruku…;)[/color]