Zloději kešek

Jj a nakonec bude viděn na 8 místech najednou. :wink:

Jsou to hovádka a prostě se tak baví. Důležitá je pro ně popularita a jak jsou cool. Takže mlčení je neuspokojuje, proto není nutné vířit téma dál. Myslím, že stačí, když se ví že v rajonu je škodná…

Dneska jsem nedaleko zanechal vlastní TB a až pozdě mi došlo, že je v revíru škodná… Naštěstí už ho někdo vyzvedl - a není to Sabtage … :stuck_out_tongue: