Změna druhu cache

Jelikož se mi ztratila microcache, chtěl bych ji změnit na webcam cache. Stačí původní zaarchivovat a založit novou? Nebo musím provést ještě něco?

Dej ji jeste jednu sanci - jiny/lepsi ukryt, nenapada-li te zadny, inspiruj se vyletem do Prahy nebo do Drazdan a podivej se tam na nejake dlouhoveke mestske cache.

Komentar me rozdvojene geoosobnosti ke zmene na webcam:

(haggaeus reviewer): na www.teplice.cz se mi ve Firefoxu obrazek z webkamery vubec neukazal, tak nevim, splnuje-li nalezitosti (hlavne ukazuje-li dost detailu, aby byl nalezce k rozpoznani). Posud sam, jestli ta webkamera vyhovuje guidelines pro webcam cache.

(haggaeus cacher): v dlouhodobem cachovacim planu mam Toniho Rowan Wood na Komari Vizce, kdyby byla v Teplicich traditional nebo multi, zastavim se u ni, webcam me nelaka.

Taky mám raději traditional, byl to takový nápad, jak ji co nejrychleji obnovit. Spíš asi vymyslím nějakou multi a vlastní cache bych uložil na méně frekventované místo, jen na to teď nemám moc času. :frowning:
Co se týče webcam a firefoxu, mě to funguje na 100% pokud jdu na přímý odkaz: http://www.teplice.cz/main_e.php?content=5&sub=135 nebo http://www.teplice.cz/main_e.php?content=5&sub=134
Ale pokud se proklikávám z hlavní stránky, tak se mi ten odrázek dostane za roh doprava. Jinak může být dost složitá pro fotografa, protože se ovládá z netu a občas se stane, že je tam fronta.

komentar cachera Samana: ja mam wabcam cache rad :slight_smile:

a aj webcam :slight_smile:

Dobra. “Vsechno bude, chleba bude i Smetana bude.” Morovy sloup predelam na webcam a traditional vyrobim jinde (o kousek dal, samozrejme v ramci pravidel).
Puvodni asi musim nejprve zaarchivovat, v “edit listing” je “Cache type” disable. Je to tak? A lze pak bez problemu vytvorit na stejnem miste jinou (zmena jen par metru)?

so zmenou Ti pomoze Haggaeus, ako approver Ti moze posuvat vzdialenost cez 160 m (do 160 mozes aj sam). Ked tak ho kontaktuj cez profil. T.j. nemusis nic archivovat (btw cez disable by si to len na chvilu znepristupnil, archivuje sa cez archive this listing)

teraz som si pozeral lepsie tu webcam v Teplicich - podmienky splna, da sa nou zoomovat, otacat, detaily budu vidiet. Funguje mi to iba cez IE, Mozilla sa nechyta. Ulozenie obrazku si viem predstavit asi len cez screenshot, asi by to potom bolo treba v graf. programe vyrezat a ulozit len tu fotku. Toto vsetko by si musel popisat na stranke webcam cache…

jj. BoB.C uz mi poradil jak snimat obrazek, mohl by to zvladnout i BFU

  1. Akorát my všichni, co pužíváme Mozillu nebo FF jsme v pr…!

  2. Ty fronty na webkameře jsou tam skoro pořád!

Ad 1. Koukal jsem na to a normálně mi to ve Firefoxu funguje... Obrázek vidím, můžu zoomovat...

Useragent: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; cs-CZ; rv:1.7.12) Gecko/20050922 Fedora/1.0.7-1.1.fc4 Firefox/1.0.7

ad 1) Já používám taky FF, dříve byl problém, že obraz byl za “rohem” vpravo. Teď mi to funguje normálka. :-o
ad 2) S těma frontama bude trochu problém, ale třeba v tuto tam není.