Zajímalo by mě, zda si to rozumí s Garmin Etrex Legend - píšou tam, že ano, ale cena je podezřele nízká (vždyť ten kabel normálně stojí přes 1000,-). Z obrázku to nepoznám, je příliš malej. Máte s tím někdo nějakou zkušenost? Díky! Skiner
Z obrazku vypada kabel stejne jako originalni. Prinejmensi konektor bude spravny. Kde jsi prosimte vzal, ze normalne stoji datovy kabel pres 1000?
edit: Aha, uz to vidim. Sorry. Originalni cena 1100 u Picodasu je fakt silena. Za 1500 jsem koupil u Bedi, kabel i s mapou TOPO50v3. Radej se ani neptejte, kolik je vyrobni cena toho kabelu... [:@]
No, jeste v tom bude integrac zajistujici konverzi napetovych urovni, ale ten taky nebude za litr [;)] (do dvou stovek i maloobchodne, rekl bych)
edit: tak mozna ani ten integrac, leze z toho stejnych 10V, jako z pocitace a v tom bastlenym kabliku vlastne taky zadnej neni. Tak to je pak uz fakt totalni vydridusstvi.
No, mam obdobnou zkusenost v realu.. koupil jsem si etrex ze statu,
protoze me novej vysel na 2100,-, zatimco tady stal 4500.. a kdyz jsem
jel do Cestlic, kde je GPSkovej kramej, tak jsem se sel pokochat
cenama, a pan prodavac me tam prekvapil, protoze kabel, kterej v
Cechach na webu stal 1000, tam oni v realu meli za 400,-… takze bych
tomu klidne veril.. [8-|]