Zobrazení ikon trasových bodů ve Vistě

Ahoj. Existuje nějaká možnost, aby se v GPS přístroji zobrazovaly symboly trasových bodů stejně jako v MapSource? Alespoň tedy moje Vista Cx změní většinu symbolů na modré praporky :). Dík.