Ahoj. Existuje nějaká možnost, aby se v GPS přístroji zobrazovaly symboly trasových bodů stejně jako v MapSource? Alespoň tedy moje Vista Cx změní většinu symbolů na modré praporky :). Dík.
Ahoj. Existuje nějaká možnost, aby se v GPS přístroji zobrazovaly symboly trasových bodů stejně jako v MapSource? Alespoň tedy moje Vista Cx změní většinu symbolů na modré praporky :). Dík.