zobrazení nové cache na mapě

Mam takový, možná hloupý dotaz, ale nemůžu přijít na to, jak na GC.cz do mapy umístit nově vytvořenou cache. :expressionless:

Do mapy na gc.cz, ani do žádné jiné mapy, např. na gc.com, se nové cache manuálně nepřidávají, vše probíhá automaticky. V případě gc.cz je aktualizace jednou týdně, mám pocit, že v Po či St (a nebo je to Čt? :D)

díky :slight_smile: Já to hledal všude možně

A dá se někde nastavit, aby při založení nové keše mi přišla upozorňovací zpráva? Nebo jak se na ní dá nejlépe přijít a zúčastní se tak "boje" o FTF?

Zkus tohle vlákno: Jak se dozvím o nové cache v mém okolí?.:wink:

Jo díky za tip. Samozřejmě jsem se nejdřív snažil hledat podobné téma, ale nedošel jsem k němu. Hledal jsem ve starších příspěvcích, páč jsem myslel, že by se to mohlo řešit někde na začátku. A ono před pár dny. Díky.

V pohodě. Ono je to tu už mockrát, jen se v tom množství příspěvků občas blbě hledá. Odkazované vlákno vylezlo pod heslem "notifikace", což asi člověka snáz napadne až, když ví, o co jde. :wink:
Doporučuju ale podrobně pročíst wikipedii a články na navigovat.cz, tam najdeš skoro všechno.

Díky moc za tipy.