rumiik
rumiik
Na eventu jsem nebyl, ale taky hlasuju pro rumiiiiiiiiiiika. Neříkám, že ta druhá cedule není hezká, ale ta první ej taková sympatičtější. ![]()
Jednoznačně Rumiiiik. B)
asi uz bude rozhodnuto, ale i za me jeden bod pro Rumika
rumiik ![]()
Tak … vcera jsem se konecne setkal ze zastupci ZOO Brno a predal penize za sponzoring (a ceduli).
Vysledna castka: 28 138 Kc
Adoptovana zvirata: temer vsichni jesteri … (presny list a castky snad dodam dnes vecer)
[center]
[/center]
Velke obrazky:
Adopcni osvedceni
Darovaci smlouva
Prijmovy doklad
Diky spoluporadatelum a vsem, kteri se zucastnili ![]()
… seznamy prodanych fotek a vybranych penez a hlavne seznam adoptovanych jesteru …
drastaku a spol., dík za perfektní organizaci akce a úspěšné dotažení do konce!

… vysledna cedule uz je umistena v ZOO Brno ve "sponzorskem hadu" …
Po vice nez pul roce se teda vsechno podarilo dotahnout az do konce … jeste jednou diky vsem zucastnenym … (a hlavne Rumiikovi za skvelou ceduli)