ZOO Fotoevent aneb "Kaceri zviratkum" - Internetova drazba

rumiik

rumiik

Na eventu jsem nebyl, ale taky hlasuju pro rumiiiiiiiiiiika. Neříkám, že ta druhá cedule není hezká, ale ta první ej taková sympatičtější. :slight_smile:

Jednoznačně Rumiiiik. B)

asi uz bude rozhodnuto, ale i za me jeden bod pro Rumika

rumiik :wink:

Tak … vcera jsem se konecne setkal ze zastupci ZOO Brno a predal penize za sponzoring (a ceduli).

Vysledna castka: 28 138 Kc
Adoptovana zvirata: temer vsichni jesteri … (presny list a castky snad dodam dnes vecer)

[center][/center]

Velke obrazky:
Adopcni osvedceni
Darovaci smlouva
Prijmovy doklad

Diky spoluporadatelum a vsem, kteri se zucastnili :slight_smile:

… seznamy prodanych fotek a vybranych penez a hlavne seznam adoptovanych jesteru …

Adoptovana zvirata
Vysledky drazby

drastaku a spol., dík za perfektní organizaci akce a úspěšné dotažení do konce!

… vysledna cedule uz je umistena v ZOO Brno ve "sponzorskem hadu" …

Po vice nez pul roce se teda vsechno podarilo dotahnout az do konce … jeste jednou diky vsem zucastnenym … (a hlavne Rumiikovi za skvelou ceduli)