Včera sem si byl ze zvědavosti obhlídnout Vitkov. Jednak sem měl cestu kolem a druhak tam byl travel bug
Jaký bylo moje zděšení, když se krabička válela volně mezi kmínkama keříku.
Počasí nám pomalu víc přeje hledání (opadává listí), družice sou přátelštější a elementálové nakloněni, obávám se ale, že když cache neukryju tak jak byla před mym příchodem, nebude mít následující hledač co najít.
Dost mě to naštvalo, neb na Vítkov cache bude zanedlouho z cesty vidět a povalujícíc se nemaskovaná krabička bude zbytečně přivolávat cizí pozornost, nehledě na to, že nalezení trapně ukrytýho pokladu není zdaleka takovej zažitek…
Toť vše…
Groula