Co se blbuvzdornosti týče, inovovaný logovací formulář na GC.com není zdaleka tak šikovný jako ten starý. Lidičky, dávejte si pozor, ať se vám nestane to, co mně. Chtěl jsem u RakoCache ohlásit “Found it,” a pak jsem si posunul stránku dolů. Kolečkem na myši - a to byla ta chyba. Tím jsem nevědomky posunul roletku na formuláři na návrh k archivaci. Sice jsem celý zápis hned dal smazat, ale stejně jsem asi přivolal pozornost administrátora (najednou je tam místo 1 account(s) watching 2 account(s) watching)