Já jsem si při odlovu Hvězda game park (GCG02R) na zmrzlém svahu ,po “lehkém” uklouznutí,vykloubil rameno :-)) naštěstí to byl zatím první a doufám,že i poslední úraz při geocachingu!
Jel jsem od Zelce a vzal jsem to vrchem jak sipka ukazovala na cestu ktera se zacala ztracet pod koly az ji vystridala trava a trni… Po tom co sem z hora objel lom tak uz sem tu cestu kde se da jit naboso taky objevil
Stava se mi nejak casto ze tu lepsi cestu objevim az pozde… ![]()