zrusene kesky?

Mame dotaz.Jsme v loveni kesek nove (dnes prvni uspesny lov) a chystame se na dalsi. Jake bylo ale nase zklamani, kdyz jsme zjistily, ze kesky vcera jeste uvedene v mape jsou tam dnes “okousane” a jsou preskrtnute. V legende neni uvedeno, co “okousana” keska znamena. Muzete nam nekdo vysvetlit proc dnes tolik kesek z mapy mizi? Diky.

Koukni sem : http://www.geocaching.cz/Vlakno.aspx?id=26607#26607

Dekujeme za odpoved! :slight_smile:

A jo, vy jste dva…sorry :-).

nj se zase něco pokazilo při aktualizaci gc.cz takže máme 2588 nedostupných keší :stuck_out_tongue:

Že by nám poslali z Ameriky geomandelinku?

Jojo bude americky geobrouk, tzv. travel bug :-)))
btw: Prave dnes jsme vratili do Cech zeleneho Jeep brouka.