Jen zabírá místo :D:D:D:D:D:D
ja bych ho nechal…
Shoutbox je dobrá věc, ale koukám, že si jeho poíčko lidé pletou s vyhledáváním. Ani se nedivím, je na takovém obvyklém místě, taky už jsem vněm chtěl hledat :-). Navrhuji tedy dát nad něj ještě vyhledávací políčko a trochu ho oproti shoutboxu zvýraznit.
Hehe, další důvod pro zrušení ![]()
Proto jsou tam výkřiky jako "mapa" a "žebříčky" ![]()
Vyhledávací políčko přidáno
Určitě nechat… Je to místo pro rychlé vyjádření myšlenky, nápadu. A všichni to mají na očích, takže mohou reagovat… Ani se moc nezneužíva ke screen paintingu takže je to OK…
Já si taky myslím že je to věc která je opět přínosem s tímto novým webem. Jsem jedině pro nechat to tam;)