3.Tajný geozávod odstartuje 19.září 2009

Taky jsem si říkal, jestli akce neumřela a jsem rád, že ne. Doufám, že se i letos budu moct zúčastnit a zkusíme obhájit loňské 9. místo :slight_smile:

Minulý geozávod, pokud se to zkusilo dotáhnout do zdárného konce a zůstalo se na večer, byl sice náročný, ale úžasný.

Určitě bych to ráda zopakovala! Doufám tedy, že mi neunikne publikování. A že se mi jako loni nerozpadne tým dva dny před startem. Podruhé jet s babičkou, byť byla statečná, to už raději ne.

Držím palce organizátorům! Tolik práce je před vámi…

Tak listing 3.TG byl dnes odeslán ke schválení :wink: až spatří světlo světa, tak se opět ozveme s dalšími informacemi

:D:D:D Tak se hlásím do služby - jako člen posádky/jako hlídač stanoviště - uvidíme, jak se to vyvine.

Tak mame schvaleny listing: Tady hledejte více.

Jinak veškeré informace o průběhu závodu brzy do listingu doplníme, tak pokud Vás závod oslovil, dejte si nás na watchlist :wink:
[color=red]Registrace do závodu odstartuje v pondělí 29.června 2009 již tradičně v 9:00:00[/color] - na jakých stránkách se budete moci zaregistrovat se včas dozvíte z listingu i z tohoto vlákna :wink: takže máte myslím dostatek času vytvořit si tým :wink:

Tak jiz konecne funguje webova stranka zavodu a vy si muzete v klidu vyzkouset zpusob prihlasovani, vse je popsano na strance jako takove a stari mazaci zavodu uz vi jak to funguje :smiley: Nic se vlastne nezmenilo, snad jen krom te webove stranky:

http://tajnygeozavod.cz/

Kybyste narazili na jakekoliv problemy, prosim nevahejte mne kontaktovat a vse vyresime.

Jen ještě upozorňujeme, že stránky jsou stále ve výstavbě - rozběhli jsme je, abyste si mohli vyzkoušet jak se budete registrovat. Postupně budeme informace doplňovat a ve finále na těchto stránkách najdete informace nejen o aktuálním TG, ale i o těch minulých, včetně výsledkových listin, příběhů, které závody provázeli a možná se tu objeví i zadání šifer :wink:

[color=red][center]!!!POZOR, POZOR!!![/center][/color]
Zítra v 9:00 odstartuje registrace do závodu na stránkách http://tajnygeozavod.cz/registrace/
Loňští medailisté mají účast jistou a tak hledáme ještě minimálně 27 týmů, ale pokud se Vás přihlásí víc, tak se nic neděje :wink: zatím jsme pokaždé do závodu pustili více týmů než jsme měli původně v plánu :wink:
Hodně štěstí při registraci :wink:

Ty jo to byl fofr, sem si rikal ze pockam az tam blikne 9:00:01 a razem bylo predemnou uz 11 tymu :slight_smile:

No, byl to pěknej hukot, nestíhala jsem aktualizovat stránku a průběžně počítat, ale jestli jsem aspoň trošku dobře počítala, tak máme kolem 38 registrací :wink: pokusíme se udělat maximum, abysme mohli všechny zájemce do závodu pustit :wink:

Protože nám v registraci vypadlo dlouhé "á" v názvu týmu, tak jen upřesňuji název: Bylo nás 6
Ale koukám, že s diakritikou má problém více lidiček.

Takže byl vyhlášen STOP STAV na registrace - máme tedy 41 týmů registrovaných + 4 které mají účast jistou (loňští medailisté + divoká karta od nás organizátorů - tým Paradiser).

Ufff ufff, tak jsem právě odeslala mailík poslednímu kapitánovi.
Rozhodli jsme se, že pustíme do závodu všechny týmy, které se zaregistrovali + i jedny opozdilce, takže je vás celkem 46 týmů.
Pokud někomu mailík nedorazí, nebo dorazí nedopatřením bez přílohy (Přihlášky), což se mohlo stát, tak se ozvěte a napravím to :wink:
Bližší informace ohledně průběhu závodu atd. dostanou kapitáni nejpozději na začátku srpna.

Všechny náležitosti splněny a Dretowitz team už netrpělivě čeká na start, aby mohl vylepšit loňský výsledek :DB):smiley:

Nebyl jsem na minulém závodu, tak se chci akorát zeptat - k čemu se vybírá 300 Kč na osobu? Na webu geozávodu ani na geocachingu jsem o tom nenašel ani zmínku.

Peníze slouží především k úhradě pronájmu plochy na stanování, večeře a snídaně, a z malé části na přípravu závodu (obálky, papíry, apod.).
Ceny pro vítěze (tzn. geocoiny, trička, apod.) to vše jde z našich zdrojů.

Ja jen doplnim ze se nejedna o zadny vydelecny podnik pokud by si to snad nekdo myslel, ono se to nezda, ale vezmete li v potaz uz jen zaklad jakym jsou obalky - 46 tymu znamena cca 1700 obalek a to je takova drobnost.

Puvodne se mi do toho nechtelo, ale pro predstavu:

prvni TG skoncil s nasimi naklady cca 1200 doplatek z nasi kapsy na kazdyho ze 3 lidi

druhy TG dopadl obdobne ale ta castka byla cca 3000 na kazdeho

nestezuju si, uzili jsme si to, blbe jsme to spocetli, nas problem a jen upozrnuji ze v tom neni nijak zapocitan jakykoliv benzin nebo nafta kterou projedeme pri nekolika prujezdech trate a prohlidce stanovist. Pomocnici z toho taky nic nemaji, neproplaci se jim zadne jizdne, jedine co "dostanou" je nocleh a jidlo zdarma a nejake to pivo.

Super,díky za info

[center]!!!POZOR, POZOR!!![/center]
[center]Žádáme týmy, které ještě neposlaly platbu a přihlášku, aby tak učinily do pátku ;)[/center]