3.Tajný geozávod odstartuje 19.září 2009

Kapitánům byly odeslány informace k průběhu závodu ;o)
Pokud někomu mailík nedorazil, tak se ozvěte!!!

V pátek 4.září bude vyhlášen STOP STAV na změny (tzn. především změnu názvu týmu a obsazení týmů) :wink:

Bude možné změnit vozidlo?

Jasně, změnit se dá všechno - u auta stačí změnu nahlásit na startu :wink:

Tak závod máme za sebou :wink:
Ač značně unavena, dala jsem na stránky závodu http://tajnygeozavod.cz/ výsledkovou listinu a pobavit vás mohou i básničky jednotlivých týmů.

Vynikající akce, ještě jednou děkujeme.

Diky organizatorum za super akci.
Jeste ted u mne vladne euforie a jsem rad, ze jsem poznal spoustu novych lidi. A mohu rict toto: ""Jste vsichni zavislaci, ty a ty a ty vzadu taky, jo a vlastne i ja". Tak zase priste…

Diky moc organizatorum na jeden nezapomenutelny GC den :slight_smile: S odstupem je to lepsi a lepsi. Uz se moc tesim na pristi rocnik!

Taky bych moc chtěla poděkovat organizátorům. Byla to naše první účast na závodě a moc jsme si ho užili, ještě stále vzpomínáme a pamatuju si dokonce pořád i tu básničku(snad jí někdy zapomenu :D). Takže ještě jednou díky! (Za tým NeraGirls)

Divim se, ze si zrovna Tereza z toho dne neco pamatuje… :slight_smile:

Ty si potvorák! :smiley: Já si pamatuju všechno a jestli mi něco vypadlo, tak jste mi to děsně rádi druhý den připomněli :smiley:

Ještě by mě zajímalo, kdo povolal ty ochránce na startu :D:D:D Už jsem čekal cestu do Strakonic s majákem :D:D:D

No, taky nás překvapilo, co se nám to na startu objevilo za prapodivný závodní tým :wink: ale naštěstí neprudili, okoukli to a zmizeli :slight_smile:

Neprudili, oni mě totiž odchytli, neboď jim kačer předemnou řekl, že jde o závod. Tak další jsem šla já a hned o jaký závod jako že jde. Tak jsem mu řekla, že budem zachvilku pryč. Což jim moc nestačilo, tak jsem řekla, že jde o hru Geocaching, tak prý, abych to řekla česky, tak jsem to řekla znova a na otázku: "Co to je?" Odpověď: "Hledání pokladů" poděkovali, vytáhli okénko a odjeli :slight_smile: Zajímavá zkušenost :):slight_smile:

[quote]
Polar animals napsal/a:

:slight_smile:

BTW: teď nevím jestli nechápu souvislosti úplně blbě, ale … měl jsem za to že ten závod je organizovaný tak jak se to obvykle u podobných akcí dělá, tzn. že účastníci nemusí počítat s tím že je odněkud znenadání vyžene majitel pozemku nebo lesáci, protože o ničem neví a rozhodne se že tam 50 aut prostě nechce? Nepletu se, že ne?

Tzn. předpokládal jsem že případně stačí hlídce říct "je to ohlášená akce" a tím to hasne …

Mnonapisu ti to jednoduse: URADY NA NAS SER..U

snazime se vybirat mista verjne dostupna s dostatecnou parkovaci plochou tak abychom nikoho pokud mozno neomezili, nebo neohrozili

tzn parkoviste u hrbitova
Neumetely - velka naves
Kralova stolice - zde mam nekolik emailu co jsem posilal jak na urad do Dobrise, tak na MP Dobris - vse bez reakce, podepsano el. podpisem, nekolikrat volano, zadna zmena - proste ignorace, ze je to soukr. pozemek ktery nepatri lesum CR se mi zjistit nepovedlo
OnenSvet - opet velke parkoviste, kdyz jsme tam byli ptali jsme se a nikomu to nevadilo
Zvikovske podhradi - opet verejne parkoviste
Selibovsky rybnik - jedina vyjimka Ondraskovi se povedlo diky znamosti domluvit se starostou povoleni
Strakonice -soutok a parkovani na sidlisti
Zidovsky hrbitov - opet velke parkoviste mimo hl. silnici

Takze z tohodle je jasne ze teoreticky (a bohuzel i prakticky) nas muzou vyhnat, jenze nejsme nijak organizovani, je to soukroma akce a krom toho proste nemam tolik dovolene abych mohl osobne objizdet vsechna zastupitelstvi a ostatni "urady" abychom vybehali povoleni.

Jasan, v pohodě. Možná by se hodilo tohle do dalšího listingu připsat, aby všichni věděli s čím počítat. IMHO když budou týmy předem vědět že každý jede na svoje triko a že je potřeba se občas chovat jako na kešce se "stealth" atributem, tak s tím nikdo nebude mít problém :).

BTW: jen tak ze zvědavosti: mají Tajný Geozávod a tahle akce něco společného? Celkem mě pobavil mustafik2-ův log, kde psal že umístění 2. stanoviště se dalo vygooglit :o.

Mají společného to, že se tohoto závodu (já, Imagine a MadDog) účastníme jakožto závodníci a částečně z těchto závodů čerpáme moudra a náměty na šifry :wink:

Na Onom Svete se neustále ptáme, jestli jim tam vadí naše keš a vždy dostaneme odpověď že ne. Jen by nás zajímalo, kdo ji tam neustále krade. Že by nějaká konkurence?

Tímto zároveň děkujeme pořadatelům za rychlou obnovu kešky:)

Z katastrálních map se dá zjistit majitel pozemku (téměř jakéhokoli v republice), konkrétně u té stolice je skutečně většinou majitelem Dipl. Ing. Jerome Colloredo-Mannsfeld a Kristina Colloredo-Mansfeldová. Část patří i Lesům ČR. Katastrální mapy se najdou na nahlizenidokn.cuzk.cz a v mapách je třeba zoomovat dost na detail a pak dát "Info" :slight_smile: