Tak závod máme za sebou
Ač značně unavena, dala jsem na stránky závodu http://tajnygeozavod.cz/ výsledkovou listinu a pobavit vás mohou i básničky jednotlivých týmů.
Diky organizatorum za super akci.
Jeste ted u mne vladne euforie a jsem rad, ze jsem poznal spoustu novych lidi. A mohu rict toto: ""Jste vsichni zavislaci, ty a ty a ty vzadu taky, jo a vlastne i ja". Tak zase priste…
Taky bych moc chtěla poděkovat organizátorům. Byla to naše první účast na závodě a moc jsme si ho užili, ještě stále vzpomínáme a pamatuju si dokonce pořád i tu básničku(snad jí někdy zapomenu :D). Takže ještě jednou díky! (Za tým NeraGirls)
Neprudili, oni mě totiž odchytli, neboď jim kačer předemnou řekl, že jde o závod. Tak další jsem šla já a hned o jaký závod jako že jde. Tak jsem mu řekla, že budem zachvilku pryč. Což jim moc nestačilo, tak jsem řekla, že jde o hru Geocaching, tak prý, abych to řekla česky, tak jsem to řekla znova a na otázku: "Co to je?" Odpověď: "Hledání pokladů" poděkovali, vytáhli okénko a odjeli Zajímavá zkušenost :)
BTW: teď nevím jestli nechápu souvislosti úplně blbě, ale … měl jsem za to že ten závod je organizovaný tak jak se to obvykle u podobných akcí dělá, tzn. že účastníci nemusí počítat s tím že je odněkud znenadání vyžene majitel pozemku nebo lesáci, protože o ničem neví a rozhodne se že tam 50 aut prostě nechce? Nepletu se, že ne?
Tzn. předpokládal jsem že případně stačí hlídce říct "je to ohlášená akce" a tím to hasne …
snazime se vybirat mista verjne dostupna s dostatecnou parkovaci plochou tak abychom nikoho pokud mozno neomezili, nebo neohrozili
tzn parkoviste u hrbitova
Neumetely - velka naves
Kralova stolice - zde mam nekolik emailu co jsem posilal jak na urad do Dobrise, tak na MP Dobris - vse bez reakce, podepsano el. podpisem, nekolikrat volano, zadna zmena - proste ignorace, ze je to soukr. pozemek ktery nepatri lesum CR se mi zjistit nepovedlo
OnenSvet - opet velke parkoviste, kdyz jsme tam byli ptali jsme se a nikomu to nevadilo
Zvikovske podhradi - opet verejne parkoviste
Selibovsky rybnik - jedina vyjimka Ondraskovi se povedlo diky znamosti domluvit se starostou povoleni
Strakonice -soutok a parkovani na sidlisti
Zidovsky hrbitov - opet velke parkoviste mimo hl. silnici
Takze z tohodle je jasne ze teoreticky (a bohuzel i prakticky) nas muzou vyhnat, jenze nejsme nijak organizovani, je to soukroma akce a krom toho proste nemam tolik dovolene abych mohl osobne objizdet vsechna zastupitelstvi a ostatni "urady" abychom vybehali povoleni.
Jasan, v pohodě. Možná by se hodilo tohle do dalšího listingu připsat, aby všichni věděli s čím počítat. IMHO když budou týmy předem vědět že každý jede na svoje triko a že je potřeba se občas chovat jako na kešce se "stealth" atributem, tak s tím nikdo nebude mít problém :).
BTW: jen tak ze zvědavosti: mají Tajný Geozávod a tahle akce něco společného? Celkem mě pobavil mustafik2-ův log, kde psal že umístění 2. stanoviště se dalo vygooglit :o.
Na Onom Svete se neustále ptáme, jestli jim tam vadí naše keš a vždy dostaneme odpověď že ne. Jen by nás zajímalo, kdo ji tam neustále krade. Že by nějaká konkurence?
Tímto zároveň děkujeme pořadatelům za rychlou obnovu kešky:)
Z katastrálních map se dá zjistit majitel pozemku (téměř jakéhokoli v republice), konkrétně u té stolice je skutečně většinou majitelem Dipl. Ing. Jerome Colloredo-Mannsfeld a Kristina Colloredo-Mansfeldová. Část patří i Lesům ČR. Katastrální mapy se najdou na nahlizenidokn.cuzk.cz a v mapách je třeba zoomovat dost na detail a pak dát "Info"