Alarm v GPS

Protože využívám GPSmap 60CX i při navigaci v autě, rád bych věděl jak se v této GPS nastavuje alarm pro varovné body. Konkrétně, ne pro jednotlivé body, ale pro skupiny bodů - stáhnul jsem si POI - radary a na mapě se mi zobrazují jako kolečka, ještě chybí právě to upozornění třeba 500m před radarem. Po jednom se mi to nechce zadávat. Nakonec to ani možná najednou nejde. Díky za radu.

Pokud sis je stáhnul jako POI a hlavně nahrál do GPS jako POI, pak alarm by měl přijít sám od sebe. Je totiž jednou z vlastností bodu. K nahrání do GPS jako POI slouží prográmek POI Loader z garmin.com.

Jak dosáhnout stejného efektu, když body nahrávám z MapSource nebo přímo z GSAKu? Existuje nějaký způsob pro hromadné nastavení proximity points?

Tak tedy musím zaškrtnout alarm varovných bodů v GPS a v jaké vzdálenosti od bodu POI to upozorní? Nebo, kde se to dá nastavit?

V MS ve vlastnostech WP je položka PROXIMITY (lze nastavit jednotně pro více WP s přesností 1metru - přes select nebo CTRL označit více WP pak pravé tlačítko a Properties). Do přístroje se pak přenese i s varovnou zónou - pokud je nasteven odpovídající tón tak to při přiblížení i zazvoní).

(GPSMAP 60CSx + FW 3.20) 

Nebo jezdi predepsanou rychlosti a radary ti muzou byt ukradene, mas o starost min.

(A nekamenujte me.)

A nebo tak, to by taky šlo. Ale přesto je lepší mít i ten alarm. [:P]

A nebo tak, to by taky šlo. Ale přesto je lepší mít i ten alarm. [:P]

A nebo tak, to by taky šlo. Ale přesto je lepší mít i ten alarm. [:P]

A nebo tak, to by taky šlo. Ale přesto je lepší mít i ten alarm. [:P]

A nebo tak, to by taky šlo. Ale přesto je lepší mít i ten alarm. [:P]

A nebo tak, to by taky šlo. Ale přesto je lepší mít i ten alarm. [:P]

A nebo tak, to by taky šlo. Ale přesto je lepší mít i ten alarm. [:P]

A nebo tak, to by taky šlo. Ale přesto je lepší mít i ten alarm. [:P]

A nebo tak, to by taky šlo. Ale přesto je lepší mít i ten alarm. [:P]

To bych rád věděl, proč to tam mám osmkrát???

Opakovani - matka moudrosti ;-). H.

Mne se to taky uz jednou stalo (no mel jsem to tam jen trikrat), tak jsem to pak potupne umazaval a modlil se, aby si toho nikdo nevsimnul, ze jsem lama a pak jsem zjistil, ze to je celkem bezny jev. Na princip jsem neprisel. H.

To si mne při večeru potěšil. Umazávat mi to nešlo. Jsem lama, je mi to fuk [:D], hlabně, že zítra jdu kešovat.

To si mne při večeru potěšil. Umazávat mi to nešlo. Jsem lama, je mi to fuk [:D], hlavně, že zítra jdu kešovat.