definuj mi tedy co je geocaching, jaká je norma?
Pokud si potvrdíme, že se chcem bavit a bude nás to bavit, jde tu o zábavu a jestli máš jiný příkazy tak sorry.
Proč si tu a tam nezablbnout
Geocaching je nástroj, něco jako herní kostka. Jak s ní naložíš, jak ji použiješ je Tvá věc. Pokud při tom nebudeš škodit ostatním je to Tvoje volba. Proč to nezkusit třeba takhle? Recese, maraton, nebo jakkoli. Proč má každý pocit, že to jeho je normativ a cpe to ostatním?
Nepotřebuji Tvé povolení ani požehnání, lovím sama, lovím s přáteli, lovím ve smečce a nevím proč nezkusit i tohle. Nehodlám to provozovat v přírodě a hnát se od pixly k pixle autem, ale ve městě kde žiju, které velmi dobře znám. Hustota keší je zde taková, že se to skoro nabízí.
Ty "hlupák jsi myslel… Proč takto? Je to Tvoje pojetí, nenutím Ti své. Proč a jakým právem můj styl haníš? Tobě dává kešení to pravé tak, jinému onak. Proč cpeš jiným své chutě a pomlouváš jejich pokrm…
…přiznáváš právo na nadsázku sobě a na myšlenku ostatních zkusit lov bagrovacím maratonem reaguješ podnětem k zamyšlení zda je jejich počínání v pořádku a předhazuješ jim jiný sport…
"a hlavně k zamyšlení, ale to jde asi mimo Tebe…" - osobní napadání tohoto stylu je dle mého poněkud ubohé
Odpovíš mi? Z čeho usuzuješ, že máš patent na správné pojetí geocachingu a ti co ho dělají jinak by se měli zamyslet?
Nechci se vám plést do diskuse, ale nebylo by lepší začít s konkrétními plány na "pražské bagrování"? Já osobně bych se přimlouval za noční odlov, z kraje července.
navrhuju už vytvářet, co výseč z jedničky, tam začít kvůli mudlům a dále 6, 7, 8? Vytipovat, rozdělit a hlavně už začít, protože to může bejt už za měsíc.
btw Olivere, že se Ti to takhle nelíbí už vím, respektuju to a Ty, prosím, respektuj že mě to nezajímá.
Možná by bylo dobré krom místa lovu sjednotit i termín, čas, spolubojovníky a hlavně KOORDINÁTORA Akce
takže za mě:
Termín: v červenci můžu bohužel jen od pondělí 6-tého do čtvrtka 16-tého, případný srpen mám volný skoro celý
Čas: preferuji lov startující v "normální čas" cca 9.00 a naplánovaný třeba non-stop do rána příštího dne s tím, že se lidi budou moc přijít / odejít jak budou potřebovat - toho bych se zúčastnil po celou dobu… v případě lovu startujícího na noc (třeba v 21.00) pokračujícího přes další den se budu snažit taky být po celou dobu, ale většinou jsem po probdělé noci nepoužitelný a tak asi nevydržím
Místo lovu: je mi zcela jedno, nemám v Praze odloveno nic
Pomoc při přípravě - jsem připraven pomoci s čím bude potřeba, ale nejsem pražák a Prahu neznám, takže asi mohu pomoci jen s luštěním mystery apod, nikoliv s plánováním
Koordinátor - z výše popsaného důvodu se pro velitelskou funkci nehodím B)
přikláněl bych se qariantě jednoho dne, proto, i když je to otravný začít hodinou duchů a lovit jak se bude kdo cejtit, ale to už chce nějakou koordinaci…
Také stojím za touto variantou, a za sobotním dnem k tomu. Tedy v pátek večer společné doladění trasy a o půlnoci být u finálky první, třeba noční krabičky.
úhlopříčka Mírák - Hanspaulka čítá 200 keší včetně multin, filtr nemám, teď to jen rozparcelovat, určit kdo to bude, kdo je v čem dobrej, kdy to bude, kam se odstěhujem a navrhuju setkání,tréning(3-4hoďky, třeba na opačný straně) ke stanovení výkonnosti abysme to nepřepálili
Zkusím udělat rozpis kdo a kdo autem. Moje je nevhodné, malé a 3 dv., navíc stav nic moc. Podle termínu lovu bych dala ten tréning. Co ted o víkendu Vinohrady, Vršovice, Strašnice?